Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe allegro

gry komputerowe allegro

Fright Night 2011 – Remake

Fright Night 2011 to remake horroru kultowa 80, gdzie nastolatek Charlie Brewster spędza większość nocy oglądając Jego ulubiony serial Fright Night gospodarzem jego bohater grany przez Petera Vincenta (Roddy McDowall).

Podczas oglądania jedną noc ze swoją dziewczyną Amy On świadków dziwne afery tuż obok, a po niektórych dochodzenie dowie nowego sąsiada Jerry odgrywają (Chris Sarandon), jest wampirem odpowiedzialności przez niektórych niewyjaśnionych zaginięć.

Charlie starają, by powiedzieć, najlepszy przyjaciel złem ED szkole o tym frajerem i dziewczyna Amy, ale nie wierzę go tak, że obraca się na policję i po wywołaniu na nowych sąsiadów im się umieścić go w dół do nadmiernego aktywnej wyobraźni.

Jerry spróbować, aby ostrzec Charliego, ale on zwraca się do jedynej osoby, według niego uwierzą mu Vincent i początkowo nawet on niechętnie, ale w końcu przychodzi z pomocą pomaga Charliemu, po Jerry idzie po ED i Amy.

Postrach nocy było i prawdopodobnie nadal jest jednym z lepiej wampirach okropności dookoła, efekty specjalne w tym czasie gdzie dobre w czasach, które nie mają wielomilionowe budżety dolarów, ma też komedię związaną się z przerażeniem, że daje to, że niewiele extra, gdzie w jednej chwili można się śmiać, a następnego trochę przerażony może.

Fright Night 2011 następuje oryginału w modzie w tym, że wszystkie postacie wydają się być o nazwie takiej samej, ale Charlie s dziewczynę Amy grany przez brytyjskiego aktorki „Imogen Poots” jest na wymianie studenckiej i Charlie jest popularna po wodowania najlepszy przyjaciel zło Ed, który jest mózgi tym razem wydaje.

Ed jest ten, który wskazuje na Charliego o zaginięciach i chociaż początkowo nie wierzy, kiedy Ed mówi Charlies nowy sąsiad Jerry grał tym razem przez (Colin Farrell) to dobry wybór złym facetem w moim zdaniem jest wampirem, zmienia zdanie po jakiejś śledczych pracy własnej.

http://www.korty-familygarden.pl/korty_tenisowe

Rola Peter Vincent Tym razem jest grany przez brytyjskiego aktora (David Tennant) i jest on magiem Las Vegas pochodzą nadprzyrodzoną wampira zabójcę, który Charlie zamienia się jak kot i mysz gra rozgrywa się między Jerry i kapele, dziewczyna i matka odgrywa (Toni Collette).

Fright Night 2011 wygląda obiecująco, jeżeli przyczepa jest coś przejść, film wydaje się mieć bardziej aktualne ciemniejszy motyw do niego niż oryginał, ale jak w przypadku wszystkich klasycznych 80-przeróbki będę czekać, aż widziałem Fright Night 2011 przed I rzeczywiście sędzia od jego jakości.

Dobrym część przyczepy jest, gdy Ed mówi Charliemu, że jego sąsiad Jerry jest wampirem, a on odpowiada, że ??Jerry jest okropne imię dla wampira

Matthew Campbell

[Http://synyster-reviews.com/Welcome/]

Przegląd witryny, ale także o wszystkim Film / TV.

Artykuł napisany przez: