Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe auchan

gry komputerowe auchan Kapoor odgrywał lidera środkowo-wschodniej w pokazie na jeden sezon. Przed Slumdog Khan pojawił się w filmach anglojęzycznych Imiennik (2006), Cena odwagi (2007) i The Darjeeling Limited (2007).

Bollywood aktorka Mallika Sherawat zagra naprzeciwko aktora Avatar Laz Alonso w nadchodzącym hollywoodzkiej komedii politycznej, Love Barack.polpak.org Sherawat zagra koordynatora wolontariatu na 2008 kampanii prezydenckiej Baracka Obamy, który zakochuje się w jej odpowiednika na kampanii Johna McCaina, grany przez Alonso. Sherawat się również pojawiać w innym filmie Hollywood, Hisss wraz z Irrfan Khan.

Czy aktorzy Hollywood pracować w Bollywood?

Sylvester Stallone i Denise Richards wykonane epizodycznych rolach w filmie Bollywood Fatalna miłość w 2009 roku.

gry komputerowe auchan

Brytyjski aktor Sir Ben Kingsley, najlepiej znany z Oscarem kreację słynnego indyjskiego przywódcy niepodległościowego w Gandhi (1982) -appeared w swoim pierwszym filmie Bollywood, Teen Patti, w 2010 roku.

Zachodni muzycy są włamania do Bollywood, too. Amerykański raper Snoop Dogg wykonywane na tytuł utworu Król z przypadku w 2008 roku australijska gwiazda pop Kylie Minogue wykonała piosenkę niebiesko w 2009. senegalski-amerykańskiej gwiazdy muzyki Akon podobno nagraniu piosenki na ścieżkę dźwiękową nadchodzącego bollywoodzki film akcji superbohater Ra.One.

Czy ktoś poza granicami Indii oglądanie filmów Bollywood?

Tak! Bollywood ma fanów na całym świecie. To duża w innych częściach Azji Południowej, oczywiście-Pakistanie, Bangladeszu, Sri Lance-jak i pozostałej części Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki. Bollywood jest ukochanym w Australii, w domu reżysera Baz Lurhmann (Moulin Rouge) Kto sławy filmowiec Bollywood w duchu! filmy Bollywood są rutynowo w box-office Top 10 w Wielkiej Brytanii i Bollywood jest modne w Brazylii (dzięki hitem indyjskim stylu telewizyjnego show tam, zwany Caminho das Indias.) Wreszcie, Bollywood jest ogromna w Kanadzie, w szczególności w Toronto, która ma dużą populację Indian.
Artykuł napisany przez: