Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe call of duty

gry komputerowe call of duty

Przyszłość Fitness

8 sposobów przemysł Personal Training zmieni się w następnej dekadzie

Zwiększona akceptacja związku pomiędzy wykonywaniem zdrowia stworzy ogromne zapotrzebowanie na specjalistów ćwiczeń.

Branża fitness, podczas gdy jeszcze w powijakach, zmienia się w tempie przyspieszenia. Kolejne 10 lat będzie kluczowym okresem, w którym jedno znaczenie naszej branży będzie stają się powszechnie akceptowane i zwiększonego ciśnienia i popyt na nasze usługi zmusi nas z niemowlęctwa i dzieciństwa i do większej dojrzałości.

Mimo, że zapadalność będzie przejawiać się w wielu pozytywnych tendencji, inne negatywne tendencje będą kontynuowane, a nawet zwiększyć w tym samym czasie. Każdy z tych trendów oznacza znaczne możliwości osobistego trenera, który jest w stanie sprostać im czoła.

1. Zapobieganie porównaniu z leczeniem Lekarze mogą leczyć cię, gdy jesteś chory, ale to świetny trener osobisty może zapobiec przed zachorowaniem na pierwszym miejscu. Osobiste trenerzy to zrozumieć, a świat będzie zbyt w następnym dziesięcioleciu. Aż 75% kosztów opieki zdrowotnej są spowodowane zapobiec chorób związanych ze stylem życia, takimi jak cukrzyca, choroby układu krążenia, otyłość. Korporacje i małe firmy będą nadal inwestować bardziej w zdrowie swoich pracowników, natomiast towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych będzie wzrastać nagrody dla ludzi, którzy angażują się w działalność zdrowych. Spowoduje to duże możliwości dla trenerów przedsiębiorczości. Niestety, pomimo tego zwiększonym naciskiem na zapobieganie i ćwiczenia, wskaźnik otyłości będzie nadal wzrastać aż komercyjny przemysł spożywczy jest radykalnie

2. Zdrowie Profesjonaliści fitnessu Integrate- Liczba osobisty trener, lekarze, fizjoterapeuta, dietetyków, masażystów i kręgarzy, którzy pracują razem, aby zapewnić kompleksowe rozwiązania dla swoich klientów / pacjentów wzrośnie dramatycznie www.healthandfitness.pl/trener-osobisty/.
Artykuł napisany przez: