Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe dla par

gry komputerowe dla par

Osobiste trenerzy będą korzystać z tych konkursów i innego rodzaju imprezach, które odbywają się poza siłownią, aby zwiększyć zaangażowanie i odpowiedzialność swoich klientów. Te trenerzy osiągnąć wspaniałe rezultaty swoich klientów.

8. Bardziej „Trenerzy fitness”, którzy nie są osobiste Trainers- więcej non osobistych trenerów będzie zaangażowany w branży szkoleniowej osobistego.Doradctwo w uzyskaniu odszkodowania Wałbrzych Programy takie jak Zespół beachbody zwiększy liczbę „przydatności” trenerów, którzy służą celowi wzrost odpowiedzialności i motywacji, a nie wykonywać receptę, technika, lub rozwój programu. Te autobusy będą stanowić wielką sieć skierowania do osobistych trenerów.

Mam nadzieję, że jesteś gotów, aby wykorzystać te tendencje i coś zmienić!

gry komputerowe dla par

Jedna inna krótka notatka. ACE (American Rady w sprawie ćwiczeń) zrobili ankietę roczną przewidzieć trendy na przyszły rok. Największym trendem odkryli, że ludzie będą starać się wydawać mniej pieniędzy i mniej czasu na ćwiczenia z powodu napiętych budżetów i harmonogramów gorączkowy, i że najbardziej udanych trenerów by dostosować się do tych zmian.

Nie mogłem nie zgadzają się więcej! Są świetnym organizacji, ale na pewno mieć odmienne zdanie w tej sprawie.

Choć ważne jest, aby sprostać wymaganiom rynku, ważne jest również, aby edukować naszych klientów. Prosta Faktem jest, że catering do wymagań bardzo niepraktyczne jest zaniedbanie. Jednym z naszych zadań jako wychowawcy jest natychmiast rozlane nierealistyczne oczekiwania. Więc kiedy siedzący tryb Klient, który pracował nad ponad podkreślił i niedożywionych przychodzi i mówi: „Mam 30 minut do wykonywania 2x / tydzień, praca mnie tak mocno, jak ty”, mówimy „Do diabła, nie!” Nie „Tak, oczywiście, klient ma zawsze rację”. Jeśli mamy do zaspokojenia tych niepraktycznych żądań Liczba zabiegów uzależniona jest od wielu czynników, ryzykujemy znacznie większą szansę obrażeń i miernych wyników, nie wspominając o unieważnienie.

Artykuł napisany przez: