Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe lata 90

gry komputerowe lata 90

Nie może być dowolny seks w filmach Bollywood, ale na pewno są sexy. W rzeczywistości, to właśnie dlatego, że nie ma seksu, które są wypełnione tyle niesamowitym napięciu, którego brakuje w całości z hollywoodzkich filmów w tych dniach. W słowach krytyk filmowy Roger Ebert, „to jest mniej erotyczne do snoggle przez 60 minut, niż spędzić 60 sekund, zastanawiając się, czy masz zamiar być snoggled”. Mówił o Bollywood.

Czasami numery muzyczne Bollywood działać jako substytut seksu, przedstawiające go w żaden sposób rażące, jawnej, lecz pośrednio, nawet w przenośni. Znaki są często tak się ponieść namiętności, które nagle pojawiają się w egzotycznych miejscach na całym świecie, piramidy w Egipcie, kanały Wenecji, górach Szwajcarii-miejscach, które nie mają nic wspólnego z fabułą, ale mają wszystko do czynienia z nieograniczoności fantazji.

Dlaczego filmy Bollywood tak długo?

Na początek, Indianie są wykorzystywane do dłuższych form rozrywki. Cricket mecze trwają dni. Więc indyjskich wesel. Trzygodzinny film nie jest długo w ogóle porównania. Również Indianie wydają się być świadome wartości. Oczekują oni pełną popołudnie lub wieczór rozrywki w cenie biletu.

gry komputerowe lata 90

Ale największym powodem filmy Bollywood są długo artystycznej. Zaangażowanie czas potrzebny na widowni podnosi swoje emocjonalne inwestycji w historii. (To oc ac najtaniej samo oper, które często są tak długo, albo nawet dłużej niż filmach hindi). Efekt może być mocno porusza, nawet dla Amerykanów przyzwyczajonych do krótszych filmów.

filmy Bollywood są coraz krótsze, choć głównie dlatego, że jest mniej numery muzyczne, niż kiedyś. Podczas trzech i pół godziny był kiedyś typowe trzy godziny lub mniej jest już normą.

Jaka jest największa różnica między artystyczną Bollywood i Hollywood?

Jednym słowem: „. Masala” Koncepcja masala jest kluczem do zrozumienia bollywoodzkich filmach.
Artykuł napisany przez: