Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe co to jest

gry komputerowe co to jest

Wzrost ten będzie napędzany przez fakt, że tendencja ta jest zarówno dobre dla biznesu, a wielki dla pacjenta / klienta. Zwiększone Obrażenia, zwłaszcza przewlekłe bóle stawów, zwiększy liczbę procesów sądowych, a także zapotrzebowanie na trenerów osobistych, którzy pracują z fizjoterapeutów i wiedzą, jak szkolić ludzi zakładać odwyk.

3. dramatyczny wzrost w wykonaniu Podobne Urazy Pozwy, tworzenie podwyższone ciśnienie dla Regulation- eksplozję sprawności grupy i bootcamps, w szczególności te z nieskutecznych metod przesiewowych i „wysokiej intensywności dla wszystkich” mentalności, spowoduje gwałtowny wzrost urazów spowodowanych przez trenerów osobistych i nasilenia procesów. W połączeniu ze wzrostem presji ze strony społeczeństwa, aby uczynić ćwiczenia zajmuje mniej czasu i coraz bardziej niezdrowe / populację siedzący tryb życia, urazy te mogą osiągnąć rozmiary pandemii, co zwiększy presję na ustawodawców regulujących branżę. Zwiększone wykorzystanie Games ćwiczenia, takie jak Wii Fit, będzie również zwiększenie liczby urazów ludzi utrzymania każdego roku podczas ćwiczeń, ale również przyczynić się niektórzy ludzie się w kształt podczas zabawy.

4. wskaźnik otyłości w dalszym ciągu będzie Zwiększenie- podczas gdy 60% Amerykanów ma już nadwagę lub otyłość, liczba ta będzie się przesuwać w kierunku 80% do końca dekady. Tendencja ta nie będzie zawrócić aż komercyjny przemysł spożywczy jest zmieniony i prawidłowe odżywianie, zdrowie i ćwiczenia jest priorytetem w lekcjach prowadzonych w całym systemie edukacji od przedszkola do liceum. Zwiększony wskaźnik otyłości spowoduje nowe rodzaje pozwów „otyłości” oraz nowej taktyki innych instytucji mających na celu zahamowanie tendencji. Próby te zostaną w przeważającej części nieskuteczny. 434

5. Ilość osobistych trenerów z małych firm Zwiększenie- ze względu na zwiększone zapotrzebowanie / popyt na nasze usługi, podstawową rolą wiodącego osobistym trenerem będzie, że od wychowawcy, społeczeństwo ćwiczącej i konsultant.
Artykuł napisany przez: