Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe dla dziewczyn

Betty Boop – królowa ekranu Animowane

Często mówi się, że w filmach i telewizji, seks sprzedaje. Ale nigdy nie jest to twierdzenie prawdziwe, gdy więcej śledzenie historii zachodniej animacji, która jest podobno dla dzieci. Załóżmy cofnąć czas trochę i zrobić retrospektywę na Królowej ekranie animowany: Betty Boop.

Nie było nic o niej Hardcore ale była przepełniona z charyzmą i odwołania – dla animowanej postaci kreskówek. Podczas jej heydays Na początku 20 wieku, była Marilyn Monroe ramek papierowych.

Betty była dziełem słynnego animatora Max Fleischer, który również pracował w legendarnym serialu animowanego Superman. Z jej popularności, Betty stała się gwiazdą wielu filmów, w tym serii Talkartoon oraz debiutancki filmów Betty Boop. Paramount Pictures wiedzieli, że klejnot w Betty; to dlaczego jest podtrzymywane taki sukces, że jest nadal uznawany aż do dzisiaj.

Szalony rzeczą w projektowaniu znaków Betty Boop jest to, że nie był nawet człowiekiem, aby rozpocząć. Została zaprojektowana jako chodzenia i mówienia francuski pudel – podobna do innych zwierząt antropomorficzny charakter takich jak Myszka Miki. Jednak w 1932 roku, jego twórca Fleischer sfinalizowane go jako człowieka, z powodu jej sukcesu seksapilu. Jej pudel uszy zostały przekształcone kolczyki hoop, a jego czarny nos został przekształcony przycisk podobny sexy nosa.

W przeważającej części, Betty właśnie postać podtrzymująca. Jej pierwszy występ został udokumentowany na 9 sierpnia 1930 roku w serii Fleischer kreskówki entitlted Dizzy naczynia, szósty udział w długoletniej Talkartoon serialu animowanego Fleischer użytkownika. Został on podobno zainspirowany aktorek Helen Kane i Clara Bow, dwóch popularnych aktorek w czasie pobytu w 1920 roku.

Ponadto, Betty pójdzie do pełnienia ról drugoplanowych w filmach – szczególnie w bardziej dziewczyną do popularnej postaci wtedy nazwie Bimbo.
Artykuł napisany przez: